Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zamówienie możesz złożyć wysyłając ogłoszenie na adres e-mail: kontakt@jaksprawdzacauta.pl lub telefonicznie pod numerem: 515-726-021.

Zawsze przed wyjazdem na oględziny kontaktujemy się ze sprzedającym i pytamy o aktualność ogłoszenia. Jeżeli okaże się, że samochód został sprzedany, zwracamy całą kwotę na konto.

Sprawdzamy samochody osobowe oraz dostawcze o DMC do 3,5t.

Tak. Zawsze wystawiamy fakturę.

Każde zlecenie staramy się realizować jak najszybciej. Najczęściej inspekcja odbywa się w następny dzień roboczy od przesłania zlecenia. Ze względu na brak czasu ze strony sprzedającego, termin oględzin może się przesunąć, o czym będziesz na bieżąco informowany.

Sprawdzamy samochody od poniedziałku do soboty.

Tak, możesz być obecny podczas oględzin samochodu. W takim przypadku na bieżąco będziemy Ci przekazywać informacje na temat stanu samochodu. 

Tak. Cena usługi wynosi 299 zł brutto+ dojazd. Koszt dojazdu wynosi ok 40zł brutto za pokonanie 100km. 

Jeżeli nie posiadasz linku do ogłoszenia, prześlij nam informacje na temat samochodu oraz numer telefonu do sprzedającego.

Do każdego zlecenia oraz samochodu podchodzimy indywidualnie. Za każdym razem sprawdzamy cały samochód kompleksowo, od a do z. Nie korzystamy z pośredników. Dodatkowo, masz z nami na bieżąco bezpośredni kontakt.

Tak. Sprawdzenie podwozia samochodu to koszt 70zł.