Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zamówienie możesz złożyć wysyłając ogłoszenie na adres e-mail: kontakt@jaksprawdzacauta.pl lub telefonicznie pod numerem: 515-726-021.

Ekspert przed wyjazdem na inspekcję zawsze potwierdza dostępność samochodu. Jeżeli okaże się, że samochód do czasu wyjazdu eksperta został sprzedany, otrzymasz zwrot pieniędzy na konto.

Sprawdzamy samochody osobowe oraz dostawcze o DMC do 3,5t.

Tak. Zawsze wystawiamy fakturę.

Każde zlecenie staramy się realizować jak najszybciej. Najczęściej inspekcja odbywa się w następny dzień roboczy od przesłania zlecenia. Ze względu na brak czasu ze strony sprzedającego, termin oględzin może się przesunąć, o czym będziesz na bieżąco informowany.

Tak, ekspert może przeprowadzić oględziny samochodu zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Tak, możesz być obecny podczas oględzin samochodu. W takim przypadku ekspert na bieżąco będzie przekazywał informacje na temat stanu samochodu. 

Tak. Cena usługi wynosi 399zł brutto+ dojazd. Koszt dojazdu wynosi 50zł brutto za pokonanie 100km. 

Raport otrzymasz drogą mailową do 12h od momentu zakończenia oględzin samochodu.

Jeżeli nie posiadasz linku do ogłoszenia, prześlij nam informacje na temat samochodu oraz numer telefonu do sprzedającego.

Do każdego zlecenia oraz samochodu podchodzimy indywidualnie. Za każdym razem sprawdzamy cały samochód kompleksowo, od a do z. Nie korzystamy z pośredników – oględziny zawsze przeprowadza nasz ekspert. Dodatkowo, od czasu złożenia zlecenia masz bezpośredni kontakt z ekspertem, który na bieżąco może odpowiadać na Twoje pytania oraz wątpliwości.

Przed wystawieniem faktury i dokonaniem płatności, ekspert potwierdza możliwość sprawdzenia samochodu ze sprzedającym. Jeżeli sprzedający nie wyrazi zgody na przeprowadzenie oględzin, zostaniesz poinformowany o przyczynie odmowy oraz wspólnie ustalimy dalsze kroki.

Nie. Sprawdzenie podwozia na stacji diagnostycznej jest wliczone w cenę usługi.

Po oględzinach ekspert sporządza raport, który następnie wysyła na wskazany adres mailowy do 12h od momentu zakończenia oględzin. Każdy raport opisywany jest w jak najprostszy sposób z odpowiednimi wyjaśnieniami. Jeżeli jednak będziesz miał pytania dotyczące raportu, możesz skontaktować się z ekspertem, który wyjaśni wątpliwości. Przykładowy raport znajduję się pod linkiem:
https://sprawdzeniesamochoduprzedkupnem.pl/przykladowy-raport/